Sitemizi Yeniledik

19.03.2017

Siyah Beyaz Bilişim olarak 2011 yılından beri Aydında hizmet vermekteyiz. Bir çok firmanın web ile tanışmasına birçoğununda web sitesinin olmasına vesile olduk. Bu bizim için gurur verici. Bu zaman zarfı içerisinde bir çok site teslim ettik, aynı şekilde bir çok siteyide güncelleyerek daha modern versiyonlara geçtik.

Fakat firmalarımız için çalışmalar yaparken kendimize ayıracak pek vaktimiz olmadı. Haliyle sitemiz ile de çok fazla ilgilenemedik. Bir çok firmamıza modern, ölçeklenebilir, mobil uyumlu ve gelişmiş panelli siteler teslim ederken kendi sitemizi bir türlü yenileyemedik. Bir yılı aşkın süredir arta kalan vakitlerde bir şekilde kendi sitemizi de sonunda yeniledik. Artık tüm cihazlardan sitemiz rahatlıkla ziyaret edilebiliyor.

Peki şimdi ne olacak ?

Biz ara vermeden firmalarımızın sitelerini yapmaya devam edeceğiz. Web teknolojisi hiç yavaşlamıyor. Her geçen gün yeni özellikler ile tanışıyoruz. Şimdi olduğu gibi kendi sitemizin bu yeniliklerle tanışması biraz uzun zaman alabilir. Çok öneml mi peki? Tabikide hayır, firmalarımız için yaptığımız işlerden önemli değil. Her zamanki gibi önceliğimiz firmalarımız. Uzun bir süre sonra güncellenmek dileği ile, tüm firmalarımıza hayırlı işler diliyoruz.

Siyah Beyaz Bilişim Yazılım Ekibi