Hakkımızda

Günümüzde işletmeler tanıtım yapmak için birçok farklı yönteme başvurmaktadır. Gelişen teknoloji ve internet kullanımının artması, sanal ortamda yapılan reklam ve tanıtımların da önemini arttırmıştır. Web siteleri işletmelerin sanal ortamda yaptıkları tanıtımda en önemli rolü üstlenmektedirler. Web siteleri işletmelerin kimliğini yansıtmakta ve kurumsallık katmaktadır. Bu bağlamda yapılan web sitesinin görselliği de büyük önem arz etmektedir.

Günümüz piyasasında web sitesi yapımı artmış; hazır, basit yapılı, emek gerektirmeyen, özgünlüğü olmayan siteler işletmelere sunulmaya başlamıştır. Bu tarz siteler profesyonel çalışmalarla kıyaslandığı için genelde maliyeti düşük bu siteler tercih edilmektedir. Fakat işletmeler bilinçlendikçe bu tarz sitelerden uzaklaşılmaktadır. Sonuçta bir web sitesi temsil ettiği işletmeyi tüm dünyaya tanıtma olanağı sunmakta ve işletmenin imajını yansıtmaktadır. Özgün olmayan bu tarz çalışmalar sitelerin imajını kötü yansıtmaktadır.

Tamda bu noktada Siyah Beyaz Bilişim devreye girmektedir.

Tamamen özgün ve orjinal çalışmalarımız ile sizlere hem web programlama hem de web tarasım alanında hizmet vermekteyiz. Eğer işletmenizin sanal ortamda daha fazla dikkat çekmesini, ziyaretçilerin sitenizde uzun süre kalmasını ve akılda kalıcı olmak istiyorsanız özgün ve profesyonel çalışmalarımız ile bu olanaklara sahip olabilirsiniz.

Sadelik, özgünlük ve profesyonellik...

Siyah Beyaz Bilişim olarka bizler bu üç maddeyi esas alarak hizmetlerimizi sunuyoruz...

ÖNCE PLANLAMA

Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda planlama ve iş bölümü yapıyoruz

TASARIM

Sizin için olabilecek en uygun tasarımı esnek bir şekilde hazırlıyoruz

SUNUM & DÜZELTMELER

Tasarımla ilgili düzeltmeleri istekleriniz doğrultusunda yapıyoruz

YAZILIM

Projenin yazılımını ve size vereceğimiz yönetim panelini tamamlıyoruz

ONAY & YAYIN

Son bir onay daha aldıktan sonra sitenizi yayına alıyoruz

TAKİP & İSTATİSTİK

Sitenizin takibini yapıyor ve ziyaretçi istatistiklerini tutuyoruz